Otwarcie Intermarché 3 kwietnia

0

3 kwietnia w Skierniewicach zostanie otwarty supermarket spożywczy Intermarché. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, miasto i region zyskają dzięki stworzonym przez firmę miejscom pracy oraz podatkom płaconym do kasy gminy, właściciele zapowiadają także prowadzenie działań na rzecz społeczności lokalnej.

Supermarket Intermarché zlokalizowany będzie przy ulicy Mszczonowskiej 58A. Całkowita powierzchnia sprzedaży placówki wyniesie 1709 m2, zatrudniono 65 osób.   Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-22:00 oraz w niedzielę od godz. 9:00 do 20:00. Do dyspozycji klientów będzie 8 kas, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi oraz bonami Sodexo. Będzie istniała również możliwość opłacenia w sklepie rachunków za media. Na terenie supermarketu zlokalizowany będzie paczkomat InPost, punkt Lotto, apteka, kwiaciarnia oraz butiki z odzieżą. Dodatkowo, na przełomie roku, przy sklepie zostanie stworzony przez właścicieli Intermarché outdoorowy fitness dla wszystkich mieszkańców Skierniewic, chcących poćwiczyć na świeżym powietrzu. Na zmotoryzowanych klientów placówki czekać będzie 180 miejsc parkingowych.

Zapraszamy wszystkich na otwarcie sklepu, na które przygotowaliśmy liczne atrakcje: konkursy z nagrodami oraz loterie – podkreślają Jolanta i Janusz Jaworek, właściciele supermarketu Intermarché w Skierniewicach.

W przyszłości obok Intermarché powstanie supermarket sieci „dom i ogród” Bricomarché, która również należy do Grupy Muszkieterów. Wraz z nową placówką w Skierniewicach w całym województwie łódzkim pod szyldem Intermarché działać będzie 12 supermarketów.

Podziel się

O autorze

Comments are closed.