. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

KIERMASZ ARTYSTYCZNY na skierniewickim Rynku

(Skierniewice: 1.07.2012)

W niedzielę 1 lipca na skierniewickim Rynku odbył się Kiermasz Artystyczny. Mieszkańcy miasta mogli zapoznać się z wyrobami artystycznymi oraz ich twórcami, a także zakupić niepowtarzalne rękodzieła. Na przygotowanych stanowiskach chętni mieli możliwość stworzenia własnego dzieła malując biżuterię, lepiąc z gliny czy zdobiąc maski.
Na środku rynku Teatr Na Walizkach z Wrocławia przeprowadzał warsztaty cyrkowe. Chętni puszczali ogromne mydlane bańki, stawiali chwiejne kroki na szczudłach, uczyli się żonglować. Upał dawał się we znaki wszystkim, dlatego atrakcje w Rynku zrzeszyły niewielką grupę mieszkańców.
O 18:00 przed ratuszem rozpoczął się spektakl teatralny pt. "Beczka Śmiechu". Artyści przez ponad godzinę prezentowali niezwykłe widowisko, angażując w nie widownię. Pozytywna energia aktorów udzieliła się publiczności, która żywiołowo reagowała i chętnie współtworzyła przedstawienie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przedstawienia i wywiadu z artystami Teatru Na Walizkach. Może odszukacie się wśród publiczności?

Polecamy również fotorelację z kiermaszu...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt