. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

XXXV SŚKOiW... roztańczony Rynek

(Skierniewice: 16.09.2012)

W niedzielę sceną główną zawładnęła roztańczona skierniewicka młodzież. Najpierw swoje umiejętności zaprezentowali tancerze Akademii Tańca 4-20. W poszczególnych choreografiach zobaczyliśmy roztańczonych clownów, dziewczyny w kwiatowych wiankach, najmłodsze tancerki w kucykach i najstarsze w profesjonalnych i trudnych układach. Prowadząca zespół Monika Kotowska zebrała zasłużone oklaski.

Następnie ekipy zespołów "Tęcza" i "Obsesja" przedstawiły różnorodny repertuar. Widzowie wysłuchali kilku piosenek w wykonaniu utalentowanych dziewczyn z zespołu oraz obejrzeli występy taneczne. Na scenie zagościły myszki vel kotki (hmmm?), baletnice, przestępcy...

Widowisko zakończyła Szkoła Tańca Art Station, która w programie tanecznym zaprezentowała w dynamicznych układach umiejętności młodych tancerzy. Atomówki, maluchy w bajecznie kolorowych spódniczkach tańczące sambę i pełne wdzięku nastolatki w zawodowych, zaskakujących układach zapowiadała kolejno Agnieszka Madej, prowadząca Art Station. Występy zrobiły duże wrażenie na licznie zgromadzonej publiczności.

Dla młodszych widzów z publiczności Radio RSC zorganizowało konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Dominika Dawidowicz i Arek Kopczewski sprawdzili wiedzę najmłodszych dotyczącą świata bajek. W stronę zgromadzonych widzów pofrunęły też koszulki radiowe.

Polecamy również fotorelację z tej części święta...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt