. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

"KAŻDY SZCZYT MA SWÓJ CZUBASZEK" - promocja książki

(Skierniewice: 10.10.2012)

W środę 10 października w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skierniewicach gościła Maria Czubaszek. Znana felietonistka, autorka słuchowisk i tekstów piosenek spotkała się z tłumnie przybyłymi gośćmi, dla których dostawiano krzesła. Kobieta o "nienachalnej urodzie" i "nikczemnym wzroście", której "jedzenie na czczo szkodzi", z niezwykłym humorem, błyskotliwością i inteligencją opowiadała o książce i życiu publiczności, co chwila wybuchającej szczerym śmiechem.

Pani Maria, dla której nie ma tematów tabu, opowiada równie otwarcie o opalaniu parówek nad gazem, jak o aborcji. Słynąca ze szczerości i gaf, nienawidzona przez jednych, uwielbiana przez innych, ale na pewno taka, obok której nie można przejść obojętnie. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy ją poznać.

Dla każdego z długiej kolejki, która ustawiła się po autograf, autorka wpisywała dedykację starając się zawrzeć osobiste przesłanie. W wywiadzie udzielonym nam przed spotkaniem pani Maria mówi o powodzie, dla którego wyszła za pana Karolaka, o eutanazji, której chciałaby doczekać i kobietach, których nie lubi.

Polecamy serdecznie.

Polecamy również fotorelację ze spotkania...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt