. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

"DRUGI ROZDZIAŁ" w Kinoteatrze Polonez

(Skierniewice: 19.10.2012)

19 października w Kinoteatrze Polonez zagościł spektakl pt. "Drugi rozdział". Sztuka Neila'a Simona w reżyserii Wojciecha Adamczyka jest propozycją warszawskiego teatru Capitol.

Na scenie wystąpiła aktorka pochodząca ze SkierniewicTamara Arciuch oraz Daria Widawska, Bartek Kasprzykowski i Piotr Grabowski. Wyjątkowo znani aktorzy, kojarzeni dzięki teatrowi i serialom telewizyjnym, przyciągnęli do Kinoteatru wielu skierniewiczan.

"Drugi rozdział" to opowieść o miłości, przyjaźni, trudzie małżeństwa i uczuciach, których nikt nie jest w stanie kontrolować.
George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę próbuje znaleźć dla niego nową partnerkę życiową. Przypadek sprawia, że pewnego wieczoru George wykręca numer telefonu Jenny, świeżo upieczonej rozwódki. Oboje bardzo szybko zakochują się w sobie i po dwóch tygodniach są już małżeństwem. Gdy mija etap pierwszej fascynacji, zaczynają pojawiać się kłopoty...
Jednak nastrój jest nie tylko nostalgiczny, rys komizmu wprowadzają postaci grane przez Darię Widawską i Bartka Kasprzykowskiego. Fantastyczna scena "kanapowa", z Faye w prześcieradle i Leo w szlafroczku, rozbawiła publiczność do łez.

Zapraszamy na foto i videorelację ze spektaklu i wywiad z aktorami, z którego dowiecie się, co aktorzy sądzą o pięciominutowych randkach, co Tamara Arciuch robiła w skierniewickim parku oraz jak Bartek Kasprzykowski czuł się na scenie w szlafroku.

Polecamy również fotorelację ze spektaklu...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt