. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

W PRZYJAŹNI JEST SIŁA – XX lecie integracji w Przedszkolu nr 3

(Skierniewice: 15.11.2012)

W czwartek 15 listopada w Kinoteatrze Polonez miała miejsce pełna wzruszeń uroczystość, która podsumowała XX lat integracji w Przedszkolu nr 3 w Skierniewicach. Rozpoczęta została piosenką "W przyjaźni jest siła", którą wykonały dzieci z grup integracyjnych wraz z nauczycielami. Przybyłych gości powitali Agnieszka Bukowska-Gierach, dyrektor Przedszkola nr 3 w Skierniewicach oraz Marka Czarnota, Przewodniczący Rady Rodziców.

Teresa Wieczorek, nauczycielka przedszkola, przedstawiła dorobek przedszkola na przestrzeni 20 lat, który zilustrował pokaz zdjęć.

Dzieci zaprezentowały się w inscenizacji Anatola Sterna "O tym co jest najpiękniejsze w świecie". Ważnym punktem było wręczenie nauczycielkom "trójki" odznaki "Przyjaciel Dziecka" przez Jadwigę Galicką-Załęcką, Prezes Zarządu Regionalnego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łodzi. Odznaki otrzymały Agnieszka Bukowska Gierach, Beata Plaskota, Danuta Dworczyńska, Ewa Wieczorek, Bożena Zwierzchowska, Justyna Bartłomiejczyk, Sylwia Duch i Izabela Caban.

Za zakończenie spotkania zebrani udali się na jubileuszowy tort i inne słodkości.

Polecamy również fotorelację z tego wydarzenia...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt