. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

Mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej

(Skierniewice: 12.12.2012)

W środę 12 grudnia w hali sportowej przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach odbył się mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej. Występ artystki, chociaż adresowany głównie do dzieci, bawił także dorosłych, którzy piosenki Majki Jeżowskiej doskonale znają. Opiekunki z przedszkoli i szkół śpiewały i tańczyły razem z dziećmi.

Podczas koncertu usłyszeliśmy niezapomniane hity: “A ja wolę swoją mamę”, “Wszystkie dzieci nasze są” czy “Marzenia się spełniają”. Wokalistka rozdawała zdjęcia, plakaty i płyty. Na niektóre gadżety trzeba było zapracować, wykazując się choćby w tańcu. Nie zabrakło także mniej optymistycznych akcentów, choćby niezadowolenia Majki Jeżowskiej z postawy jednego ze skierniewickich przedszkoli, które nie pojawiło się na koncercie, narażając tym samym artystkę na straty...

Obecnie wokalistka promuje utwór nagrany wraz z grupą De Mono, “Chcę z Tobą spędzić święta”. Majka Jeżowska opowiedziała nam o swojej twórczości, o zawodowej drodze swojego syna, a także złożyła widzom TV Skierniewice życzenia świąteczne. Zapraszamy serdecznie na materiał video.

Polecamy również fotorelację z tego wydarzenia...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt