. . Życzymy wszystkiego najlepszego!      . . Życzymy wszystkiego najlepszego!     
Videorelacje

MARATON - spotkanie uczestników balu i organizatorów

(Skierniewice: 05.01.2013)

W sobotę 5 stycznia odbyło się spotkanie uczestników zabawy sylwestrowej w skierniewickim MARATONIE z organizatorami imprezy. Jak wcześniej pisaliśmy, część osób, które wybrały MARATON na miejsce powitania Nowego Roku, na skutek błędów organizacyjnych i szturmu, jaki na szwedzki stół przypuściła grupa gości, z lokalu wyszła głodna. Niezadowoleni balowicze oczekiwali rekompensaty.

Na spotkanie przybyło blisko 50 osób, także spoza Skierniewic, część mieszka na stałe poza granicami Polski. MARATON funkcjonujący od lat i organizujący już 12. sylwestra cieszy się opinią miejsca, gdzie w ładnych wnętrzach można się dobrze bawić i smacznie zjeść. Tym właśnie sugerowali się ludzie wybierający lokal na miejsce sylwestrowej zabawy. Duża grupa osób to bywalcy imprez w MARATONIE od lat. Pierwszy raz goście byli zawiedzeni.

Organizatorzy przyznali się do błędu, przeprosili i byli otwarci na rozmowę. Emocji co prawda nie zabrakło, ale udało się wypracować porozumienie. Od ręki osoby reklamujące imprezę otrzymały wypłaty po 150 zł za zaproszenie, zdecydowana większość przyjęła tę propozycję. Część żądająca zwrotu całej ceny za bal, 350 zł, wyszła i prawdopodobnie wejdzie na drogę sądową.

W materiale filmowym obejrzycie Państwo skrót całego spotkania oraz wywiady z gośćmi MARATONU, ich wrażenia po zabawie i po dzisiejszym spotkaniu oraz rozmowę z Konstantym Maratem.

Polecamy również fotorelację z tego wydarzenia...

TV Skierniewice
telefon:
504 741 444
509 180 667
kontakt