Moto Weteran Bazar w Łodzi

0

Tradycyjnie już na początku wakacji odbyła się kolejna edycja jednej z największych giełd dla miłośników zabytkowej motoryzacji, czyli łódzki Moto Weteran Bazar. W tym roku był to weekend 30 czerwca i 1 lipca.

Impreza ma kilka edycji w roku – zimowa w styczniu, wiosenna w maju, letnia na przełomie czerwca i lipca oraz wrześniowa. Na owej giełdzie zaopatrzyć można się w cały pojazd, gotowy bądź do remontu, nabyć części zamienne, gadżety, akcesoria, czy wszelakie przedmioty życia codziennego z minionych epok jak np. telefony, literatura, zastawa stołowa i tym podobne.
Sam osobiście jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i cyklicznie staram się odwiedzać tę imprezę, bo po pierwsze daleko nie mam, a po drugie już nie raz udało mi się wrócić do domu z czymś ciekawym.

Tym razem, muszę przyznać, delikatnie się rozczarowałem. Chodzi mi tutaj o frekwencję. Czyżby ludzie przestraszyli się wysokich temperatur? Powodem zmniejszonej ilości wystawców i widzów mogła być podobna impreza dla klasyków, która odbywała się tego samego dnia w Łodzi, a dowiedziałem się o niej dopiero po powrocie do domu.
Mimo wszystko nie żałuję wyjazdu, była to mile spędzona sobota i liczę na to, że jeszcze nie raz odwiedzę ten bazar i przywiozę sobie coś interesującego do mojego Malucha 🙂

Aron Kołodziejski

 

Podziel się

O autorze

Comments are closed.