Brąz Mistrzostw Polski MMA dla Skierniewic

0

Norbert Blesiński reprezentujący barwy Academia Gorila Skierniewice wywalczył w miniony weekend 3. miejsce podczas IV Mistrzostw Polski MMA w Żyrardowie (13-14 grudnia). Do zawodów stanęło ponad 300 wojowników z najlepszych ośrodków z całego kraju.

Zawodnik ze Skierniewic wygrał zdecydowanie dwie pierwsze walki. Pierwsze zwycięstwo zostało ogłoszone jednogłośną decyzją sędziów. Druga walka to pełna dominacja naszego fightera, która zakończyła się poddaniem przez duszenie z za pleców. Norbert uległ dopiero w trzeciej z kolei walce, która dawała wejście do finału. W starciu o brązowy medal mistrzostw Norbert nie pozostawił, żadnych wątpliwości poddając przeciwnika duszeniem trójkątnym nogami. Barwy skierniewickich goryli reprezentował również Arkadiusz Kolus, który tym razem odpadł w pierwszej walce po wyrównanej dogrywce.

„Norbert był bardzo blisko najwyższych miejsc na podium dlatego pozostaje mały niedosyt bo mieliśmy ogromną ochotę na złoto, ale w tak mocno obsadzonej imprezie 3. miejsce to ogromny sukces. Norbert to bardzo utalentowany zawodnik więc kolejne sukcesy są tylko kwestią czasu.” – podsumował starty Przemysław Matuszewski, trener Academia Gorila Skierniewice.