Kobiety górą – sobota w TESTOSTERONIE (film i zdjęcia)

0

W sobotę w TESTOSTERONIE gościła ekipa Real Pharm Nutrition czyli ekipa Mistrzów – Joanna Kaczyńska i Artur Stańczak.

Goście Testosteronu mieli okazję wypróbować produkty firmy Real Pharm. Po zastosowaniu suplemetu przed treningiem Testosteronowicze osiągali zaskakujące wyniki . W trakcie trwania imprezy odbyły się również zawody siłowe z podziałem na płeć.

Kobiety po raz kolejny udowodniły, że są silniejszą płcią. Podczas rozgrywanej konkurencji z przysiadem odpowiadajacym połowie masy ciała wprowadziły w osłupienie zebraną publiczność wyciskając 150 powtórzeń. Najsilniejszymi Testosteronki okazały się: Milena, Asia, Paula i Marzena, które zakończyły zmagania na tej liczbie powtórzeń tylko z powodu ograniczonego czasu.

Aby wyłonić zwyciężczynie, Panie stanęły ponownie do walki wykonując tym razem przysiad do samej ziemi z zatrzymaniem. I tutaj pokazały swoją waleczność i siłę osiągając następujące wyniki:
I miejsce – PAULA 68 powtórzeń,
II miejsce – ASIA 53 powtórzenia,
III miejsce – MILENA 26 powtórzeń
IV miejsce – MARZENA 23 powtórzenia

Panowie mieli przyjemność zmierzyć się w wyciskaniu na klatkę połowy masy swojego ciała. Decydowała największa liczba zaakceptowanych powtórzeń. Do konkurencji zgłosiło się 17 silnych i gotowych na zdrową rywalizację Testosteronowiczów. 

Najsilnieszymi okazali się:

I miejsce – DOMINIK 53 powtórzenia
II miejsce – MICHAŁ 52 powtórzenia
III miejsce – ARTEM 46 powtórzeń

Zapraszamy na krótki wywiad z ekipą Real Pharm Nutrition – Joanną Kaczyńską i Arturem Stańczakiem, który poprowadziła szefowa Testosteronu, Monika Szyszczyńska.

Podziel się

O autorze

Comments are closed.