Złoty medal drużynowo dla skierniewickiego Wojownika

0

ZŁOTY MEDAL Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, Jastrzębie – Zdrój, 12.04.2015

Skład drużyny MMKS ,,WOJOWNIK” Skierniewice:
waga do 60 kg- Maciej Grzyb,
waga do 66 kg – Patryk Wawrzyczek,
waga do 73 kg – Wiktor Mrówczyński,
waga do 81 kg – Bartosz Ponichtera, Michał Gołębiewski,
waga do 90 kg – Arkadiusz Rochmiński,
waga + 90 kg – Kamil Kroc, Adrian Prochaska
Trener: Jerzy Gołębiewski 6 Dan

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW – 2015r.
Brązowe medale wywalczyli w swych kat. wagowych:
Kamil KROC
Adrian PROCHASKA
Bartosz PONICHTERA
7 m – Dominik Kroc
9 m – Michał Gołębiewski
9 m – Arkadiusz Rochmiński
Trener: Jerzy Gołębiewski

GŁÓWNE Indywidualne                  Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek
Jastrzębie – Zdrój, 10-11.4.2015

kategoria: +100 kg.

 

1 Jackiewicz Jan UKJ „AON Warszawa” Warszawa
2 Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3 Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3 KROC Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5 Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
5 Ziółkowski Krzysztof TKS „Judo” Toruń
7 Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań
7 Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin

 

kategoria: 100 kg.

 

1 Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2 Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3 Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3 PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5 Kozak Dawid Gwardia Piła
5 Cendrowski Bartosz TKS „Judo” Toruń
7 BARANOWSKI Adrian UKJ Legion Zamość
7 Kroc Dominik MMKS Wojownik Skierniewice

 

kategoria: 90 kg.

 

1 Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2 Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3 Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3 Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
5 Cebula Bartosz UKS „Olimpia-Judo” Elbląg
5 Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
7 Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia
7 Borowski Paweł Polonia Rybnik
9 m –Rochmiński Arkadiusz – MMKS Wojownik Skierniewice

 

 

 

kategoria: 81 kg.

 

1 Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
2 Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3 Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3 PONICHTERA Bartosz MMKS Wojownik Skierniewice
5 TERLECKI HUBERT KS „Gwardia” Białystok Białystok
5 Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
7 Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
7 Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła

9 m – Gołębiewski Michał – MMKS Wojownik Skierniewice

Podziel się

O autorze

Comments are closed.