5 medali dla pływaków Nawy

0

W dniu 20.10.2015 w Rawie Mazowieckiej odbyły Mistrzostwa Województwa Klas III w Pływaniu. Dwunastoosobowa reprezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAWA Skierniewice” wywalczyła pięć medali, dwa z nich przypadły łupem Karola Wyszkowskiego, który był drugi w konkurencji 50m stylem grzbietowym i trzeci w konkurencji 50m stylem dowolnym, pozostałe medale wywalczyli: Nadia Lipowska – srebrny w konkurencji 25m stylem motylkowym, Paulina Dudek brązowy w konkurencji 50m stylem grzbietowym i Jakub Sadowniczyk również brązowy w konkurencji 25m stylem klasycznym. Na czołowych miejscach zaraz za podium, kończyli rywalizację również: Paulina Dudek czwarta w konkurencji 25m stylem motylkowym, Julia Furmańska szósta w konkurencji 25m stylem klasycznym, Nadia Lipowska czwarta w konkurencji 50m stylem dowolnym, Jakub Sadowniczyk w konkurencji 50m stylem dowolnym. Bardzo dobre rezultaty osiągnięte przez zawodników ze Skierniewic w startach indywidualnych przełożyły się na sukces drużynowy – UKS NAWA Skierniewice został sklasyfikowany na trzecim miejscu w rywalizacji drużynowej.