Świetny start młodych pływaków

0

Za nami kolejna odsłona występów w ramach wojewódzkiej Kadry Młodzika, Jan Michalak, Bartosz Stefanowski i Bartłomiej Kaczor wystartowali w Kielcach w zawodach o puchar tamtejszego MOSiR. Bezkonkurencyjny w konkurencji 100m stylem motylkowym był Bartosz Stefanowski, który zwyciężył z czasem 1:04,65, Bartek wywalczył również srebrny medal również stylem motylkowym tylko na dystansie o połowę krótszym. Srebrny medal w konkurencji 100m stylem klasycznym zdobył Janek Michalak uzyskując czas 1:16,80. Czterokrotnie nasi zawodnicy kończyli rywalizację na miejscu zaraz za podium, dwukrotnie czwarty był Bartłomiej Kaczor w konkurencjach 50m stylem motylkowym i 100m stylem grzbietowym również dwukrotnie na pozycji czwartej dopływał do mety Bartosz Stefanowski, a miało to miejsce w konkurencjach 50 i 100m stylem dowolnym.