Moc atrakcji na 561. urodziny Skierniewic

0

W tym roku urodziny miasta będziemy świętować przez trzy dni.

Atrakcje rozpoczynają się w sobotę, 17 lutego o godz. 17. Wtedy poznamy zwycięzców pierwszego konkursu na skierniewickiego super bohatera.

Największą sobotnią atrakcją będzie koncert zespołu Zakopower. Muzycy zagrają na plenerowej scenie o godz. 18.

Oczywiście nie zabraknie dodatkowych atrakcji i poczęstunku, będzie też można wspomóc leczenie Kuby Stefanowskiego, który walczy z chorobą nowotworową oraz działania fundacji Roka.

W niedzielę, 18 lutego o godz. 17.00 w kościele św. Jakuba Apostoła odprawiona zostanie msza św. w intencji skierniewiczan.

Urodziny nie mogą się obyć bez prezentów, dlatego nie zabraknie prezentów dla mieszkańców. 19 lutego, czyli dokładnie w rocznicę nadania miastu praw miejskich, skierniewiczanie będą mogli skorzystać z darmowych biletów do kina: o godz. 13:30 obejrzymy „Czarną panterę”, natomiast o 21:00 „Czwartą władzę”. Na seanse obowiązuje wcześniejszy odbiór biletów w kasie kina, w poniedziałek od 8.30 – liczba miejsc ograniczona.

Mieszkańcy w poniedziałek, 19 lutego za darmo pojadą autobusami, nie zapłacą też za wejście na basen, lodowisko, siłownię i saunę (OSiR ul. Pomologiczna 10/ ul. Tetmajera 7).

Kulminacyjnym punktem urodzin będzie gala jubileuszowa w kinoteatrze Polonez. Wtedy poznamy Honorowych Ambasadorów Miasta Skierniewice i Wokulskich Roku 2017.

 

Podziel się

O autorze

Comments are closed.