Są pieniądze na modernizację hali sportowej przy Tetmajera

0
85 tysięcy złotych pozyskało miasto Skierniewice na modernizację hali sportowej przy ulicy Tetmajera. Zadanie inwestycyjne warte łącznie 335 tysięcy złotych ma zostać zrealizowane jeszcze w tym roku.

Pieniądze na sportową modernizacje zostały pozyskane z konkursu ogłoszonego po raz pierwszy przez samorząd województwa łódzkiego. Łącznie do rozdysponowania w województwie były 4 mln złotych. Skierniewicki wniosek znalazł się na podstawowej liście dofinansowanych projektów. Umowę w Skierniewicach podpisywał Wicemarszałek łódzkiego Dariusz Klimczak oraz prezydent miasta Krzysztof Jażdżyk.

W ramach realizowanego zadania swoje oblicze w Skierniewicach zmieni hala sportowa przy ulicy Tetmajera. Inwestycja składa się z trzech głównych elementów: naprawy dachu obiektu, renowacji parkietu oraz zakupów nowego wyposażenia sportowego.
– Są to niezbędne inwestycje, które pozwolą znacząco polepszyć jakość tego obiektu i zabezpieczyć go na najbliższe lata. Inwestujemy nie tylko w sam budynek, ale także w wyposażenie. Pojawią się chociażby nowe przyrządy do ćwiczeń, tablice do koszykówki, wszystkie te elementy, które są niezbędne do funkcjonowania tak popularnego obiektu – dodaje prezydent Skierniewic.

Zadanie łącznie warte jest 335 tysięcy złotych. Realizacja ma zakończyć się w tym roku kalendarzowym.

źródło: skierniewice.eu

Podziel się

O autorze

Comments are closed.