Wielkie Otwarcie Zalewu z Gwiazdami!

0

Bayer Full Sumptuastic i Kate Ryan – to gwiazdy, które wystąpią już 1 września podczas otwarcia skierniewickiego Zalewu Zadębie w Skierniewicach. Program dopełni wielki piknik z atrakcjami dla dużych i małych.

Wakacje nieubłaganie zbliżają się do końca. Najwyższy czas przedstawić zatem propozycje skierniewickiego ratusza na ostatni wakacyjny weekend. – 1 września oficjalnie otwieramy Zalew Zadębie, który przez ostatnie miesiące przechodził generalny remont. Tego dnia od godz. 15:00 przygotowaliśmy całą masę atrakcji – informuje wydział kultury i promocji.

Przy plaży od strony ul. Konwaliowej czekają: zwariowane rowery, dmuchańcowy park rozrywki, skierconowy kącik fantasy oraz gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Na scenie obejrzymy występy wokalne – Energiczne Akordy, a w licznych namiotach weźmiemy udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy za pomocą defibrylatora AED czy wykonywania eko zabawek z rolek papieru. Na placu pojawią też zabytkowe auta i motocykle. Będzie można skorzystać z porad dietetycznych oraz obejrzeć pokazy Fitness z INVERNO, INVERNO BEAUTY oraz Pole Dance – pokaz tańca w powietrzu.

W trakcie trwania imprezy na scenie zobaczymy znanych i lubianych artystów. O godz. 16:30 muzyczny gwiazdozbiór rozpocznie legendarny zespół muzyki disco-polo – BAYER FULL, a skierniewiczanie na żywo zaśpiewają największe hity Sławomira Świerzyńskiego: „Majteczki w kropeczki”, „Blondyneczka”, czy „Wszyscy Polacy”. O godz. 18:00 nad zalewem wystąpi zespół SUMPTUASTIC („Kołysanka”, „Za jeden uśmiech Twój”, „Mali Wielcy”). Gwiazdą wieczoru będzie belgijska piosenkarka muzyki pop i euro dance – Kate Ryan. Specjalnie dla Was zaśpiewa piosenki, które wielokrotnie gościły w czołówce światowych list przebojów („Ella Elle La’”, „Desenchantee”, „La Promesse”, czy „Voyage, Voyage” to tylko kilka najbardziej znanych kawałków). Zabawę zakończy muzyczne disco.

Impreza potrwa do godz. 23:00!

Podziel się

O autorze

Comments are closed.